logo

Komplexní systém zabezpečení MEFS Finanční zabezpečení

Proti zlodějům a vloupání je možné

se finančně zabezpečit

  • Zásada je mít správné zabezpečení objektu.
  • Ať už jde o dům či byt. Zloděj se vždy dostane tam, kde bude mít nejmenší odpor.
  • Obecně je dobré zaktualizovat smlouvu každé dva až tři roky
  • V rámci pojištění domácnosti pojišťovny zohledňují způsob, jakým má klient svou domácnost zabezpečenou.
  • Při pojistné události bude pojišťovna zkoumat zabezpečení objektu a v případě jeho nedostatečnosti by mohla krátit výši plnění.
  • Zloděj musí překonat překážku. V případě, že zloděj nemusel překonávat žádné překážky, nebude pojišťovna plnit vůbec.
  • Aby pojišťovna mohla vyplatit pojistné plnění ze sjednaného pojistného, musí k odcizení pojištěné věci dojít způsobem, při kterém pachatel prokazatelně překonal překážky.
  • Důkladnější zabezpečení požaduje pojišťovna.
  • Každé zabezpečení, které dokáže pachateli znepříjemnit vniknutí do objektu, má i preventivní účinky.
  • Náhodný zloděj si většinou raději vybere méně zabezpečený objekt.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Nemůžete vždy ovlivnit, co se může stát.

Navzdory stále dokonalejší technice roste počet krádeží v bytech i v domech. Dříve vzácné výkyvy počasí přinášejí stále častěji záplavy, vichřice i škody z přemíry sněhu. Ani technickým závadám nelze předem zabránit. Potrubí může prasknout, elektrické vedení nebo spotřebič vyhořet. Někdy je příčinou vlastní nepozornost. Stačí nezavřený kohoutek vody či plynu a neštěstí je hotové. Allianz pojišťovna nabízí řešení, jak se před podobnými riziky ochránit.

Pojištění majetku

Vlastní byt nebo dům je víc než životní potřeba. Je to současně krásný sen, o který stojí za to hodně usilovat. Když si takový sen splníme, snažíme se náš majetek co nejvíce chránit. Pojištění majetku Vám dovolí žít v klidu a bez obav o Váš domov. Svůj majetek ochráníte před nepříznivými dopady mimořádných událostí, jako jsou požáry, povodně, výbuchy, krádeže, vandalismus a mnohé další. S případnými následky škody se lépe vypořádáte také díky bezplatným asistenčním službám.

Pojištění odpovědnosti

Stačí jedna malá nepozornost nebo špatný krok a nepříjemnostem a výdajům není konec. I těm nejopatrnějším lidem se může stát, že sousedy vytopí při mytí v koupelně nebo pračkou, dcera shodí v prodejně drahou vázu a syn rozbije při fotbale okno. Pojištění odpovědnosti představuje pro takové případy ideální řešení. Převezme náhradu způsobených škod na území ČR i celé Evropy za Vás i osoby žijící s Vámi ve společné domácnosti.

V pořádku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace